Üzemi vegyésztechnikus/Vegyész szakmunkás (Mosonmagyaróvár)

A hirdetés már lejárt!

A mosonmagyaróvári Vogel & Noot radiátorokat gyártó

RETTIG HUNGARY KFT.

a következő feladat ellátására keres munkatársat

Üzemi vegyésztechnikus/Vegyész szakmunkás

munkakörbe

Feladatok

  • Az előkezelő és alapozó üzemrészleg teljes körű felügyelete
  • A gyártóüzem vegyszer használatának koordinálása
  • Veszélyes hulladékok kezelése

Elvárások

  • Középfokú vegyész/vegyésztechnikusi vagy vegyészettel kapcsolatos végzettség, illetve hajlandóság vegyész végzettséggel rendelkező szakember felügyeletével
  • Önálló munkavégzés
  • Vegyszerekkel történő biztonságos, magabiztos munkavégzés
  • Váltott műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelt műszakpótlék (30% délután, 60% éjszaka)
  • havi teljesítmény- és kvalifikációs prémium
  • 6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • 13. karácsonyi jutalom

Munkavégzés helye

Rettig Hungary Kft. 9200 Mosonmagyaróvár, Úttörő u.43

A "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Mosonmagyaróvár