Üzemviteli mérnök (Dunaújváros) (Dunaújváros)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk üzemviteli mérnök munkatársat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre keres üzemviteli mérnök munkatársat!

Feladatok:

- Üzemviteli terület gépeinek folyamatos karbantartása, fejlesztése, időszakos felülvizsgálata (többek között gőz, nitrogén, ipari levegő, vacuum)

- Tervezett és leállásos karbantartások, gépeken végzett módosítások koordinálása

- Adott terület karbantartási csoportjának koordinálása

- Büdzsé tervezése az üzemeltetést érintő feladatokra

- Karbantartási tervek és riportok készítése

- Felkészülés külső, belső auditokra

- Kapcsolattartás cégen belüli osztályokkal, gyártó és beszállító cégekkel

- Kommunikáció és konzultáció a karbantartási csoportvezetővel

Elvárások:

- Felsőfokú gépészmérnök végzettség

- Aktív, középfokú angol nyelvtudás

- MS Office programok ismerete

Előnyt jelent

- Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat

- SAP ismerete

Juttatások:

- Bérezés tapasztalat függvényében

- Cafeteria: nettó 185,000 / év (SZÉP kártya)

- Étkezés támogatás: nettó 13,860 / hó (SZÉP kártya)

- Utazás: ingyenes céges buszjárat (Budapestről is)

- Lakhatás: térítésmentes szállás (saját szállónkon)

- Gépkocsi támogatás: ahonnan nincs busz 15 ft / km

Egyéb

- Fix munkaidő (08:00 - 16:40, pénteken 15:50, 30 perc ebédidő)

- Évente kb 1-2 alkalommal egy heti éjszakai munkavégzés

Dunaújváros