Szenior Üzletági Kontroller (Budapest)

A magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív, univerzális bankjához keresünk Szenior kontrollert lakossági üzletágba.

Szenior Üzletági Kontroller

Feladatok

- Üzletágak stratégiai és üzleti terveinek összeállítása
- Kontrolling riportok, terv-tény elemzések összeállítása
- Közreműködés a Holding kontrolling részére készített riportokban
- Az üzletágak havi jövedelmezőségi riportjainak elkészítésében és az ezen adatokon alapuló üzletági/ügyfél és termék elemzések, prezentációk előállításában való részvétel
- Szabályozások, előterjesztések véleményezése
- Résztvétel a pénzügyi döntések előkészítésében
- Közreműködés a kontrolling adatbázis továbbfejlesztésében és adattöltési logikák kialakításában
- Az üzletágak által előállított, kontrolling adatokat tartalmazó riportok validálására
- Ad-hoc elemzések készítése és prezentálása

Követelmények

- Legalább 5 éves elemzői kontrolling tapasztalat, /banki kontrolling vagy üzletági elemzési tapasztalat előny/
- Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
- Tárgyalóképes szintű az angolnyelv tudás
- Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Power Point, SQL adatbáziskezelés)
- Analitikusan gondolkodásmód
- Proaktív attitűd, keresed a fejlesztési lehetőségeket és kitartó vagy az új ötletek megvalósításában
- Kiváló kommunikációs készségek
- Gyors problémafelismerő- és megoldó képesség.

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú karrier lehetőségek
- Modern munkakörnyezet
- Stabil, multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest