Üzletfejlesztési és üzemeltetési vezérigazgató helyettes (Románia)

Partnerünk számára, Szovátára keresünk Üzletfejlesztési és üzemeltetési vezérigazgató helyettest, az alábbi feladatok ellátásra:

Üzletfejlesztési és üzemeltetési vezérigazgató helyettes

Feladatok

  • A vállalatvezetési, üzletfejlesztési és üzemeltetés-irányítási rendszerek megújítása, korszerűsítése
  • Éves gazdálkodási tervekben rögzített eredményelvárások teljesítése
  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztése, kialakítása és működtetése az értékesítési és marketing területen és a szállodai üzemeltetés vonatkozásában
  • Korszerű és hatékony HR-tevékenység kialakítása a vállalati a HR terület közvetlen irányításával, különös tekintettel az emberi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodásra, a személyzetfejlesztésre, a közép- és hosszú távú HR stratégia megalkotására
  • Részvétel a vállalat éves gazdálkodási tervének elkészítésében
  • Megrendelői-/vendégigényekhez igazodó szolgáltatás-színvonal biztosítása, az ehhez szükséges személyzetfejlesztési szükségletek kielégítése

Követelmények

  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat szállodaüzemeltetés területén
  • Értékesítési és marketing terület ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Román vagy német nyelv ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Üzleti szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Költözési támogatás
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos kihívásokkal, sokrétű projektekkel
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

Szováta