Üzletfejlesztési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére. Mi a Borsodinál elkötelezetten dolgozunk azon, hogy az iparág legjobbjává váljunk. Kollégáink elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartozunk. Ezért is törekszünk arra, hogy munkatársaink képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsunk tehetségük kibontakoztatására. Hiszen a kiváló márkákat kiváló emberek teremtik…

Dolgozz velünk az élet habos oldalán Üzletfejlesztési gyakornok munkakörben!

Üzletfejlesztési gyakornok

Feladatok

  • Aktívan részt veszel az üzletfejlesztési projektekben
  • Vevőelégedettségi felméréseket elemzel, ehhez kapcsolódó prezentációkat készítesz
  • Alátámasztod az üzleti döntésekhez kapcsolódó hipotéziseket
  • Adminisztratív feladatokkal segíted a kereskedelmi kiválósági csapatot és széles körben megismerheted a kereskedelmi területeket

Elvárások

  • Rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal kereskedelmi vagy közgazdasági területen
  • Heti 20 órában tudsz munkát vállalni
  • Jól kommunikálsz magyarul és angolul
  • Könnyedén megbirkózol az MS Office programokkal: PowerPoint, Excel
  • Precízen és élvezettel oldod meg a felmerülő problémákat
  • Szeretsz az információk mögé látni és rendszerben gondolkodni

Amit kínálunk Neked:

  • KÖTELEZŐ SZAKMAI GYAKORLATodat eltöltheted nálunk
  • Betekinthetsz egy családias MULTI működésébe
  • Munkádat FIZETÉSsel díjazzák: Br. 1121 Ft / óra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest