Üzletkötő munkatárs (Magyarország)

A világhírű ROTO cégcsoport magyarországi kereskedelmi vállalata a

ROTO ELZETT VASALATKERESKEDELMI Kft.

pályázatot hirdet

Üzletkötő munkatárs - (ajtóvasalat szakterület)

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Magyarország területén az ajtóvasalat szakterületen új ügyfelekkel felveszi a kapcsolatot, ápolja a meglévő vevőinkkel az elismerten jó kapcsolatainkat.
  • Segítséget nyújt ügyfeleinknél a bonyolult és fontos termékek műszaki kivitelezésében. Az ajtógyártás során tapasztalataival segíti és támogatja vevőinket és kollégáinkat a szakszerű termékhasználatban.
  • Értékesítési területen dolgozó kollégák szakmai támogatása a panaszok és reklamációk felvétele és feldolgozása során.

Milyen az ideális munkatársunk?

  • Egy igazi értékesítő aki, kereskedelmi képzése után több évig dolgozott üzletkötőként és tudja, hogy mi kell partnereinknek és ezért tesz is.

Erősségei

  • A kommunikációs készség (- német nyelven is), amelyet ügyfeleink is nagyra értékelnek.
  • A nagyfokú önállóság valamint a szervezési készség. Ugyanakkor jó csapatjátékos is, aki megbízhatóan együttműködik a kollégákkal.
  • Rendelkezik a munkájához szükséges MS-Office ismeretekkel, ezen belül is kiválóan használja az Excel és PowerPoint programokat.
  • Nagyra értékeljük ha új kollégánk folyamatosan érdeklődik és követi az új trendeket, termékeket és hosszútávon gondolkodik.
  • Előnyben részesítjük, ha faipari mérnök végzettséggel és SAP ismeretekkel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Megkönnyíti a beilleszkedést az egyénre szabott betanulás és a lelkes csapatunk.
  • Szabad teret hagyunk a munkában, amelyet Ön alakíthat.
  • Cégautóval, mobiltelefonnal, laptoppal tesszük eredményesebbé a munkavégzést.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk a minőségi munkavégzéshez.

Várható munkakezdés

2017. október

Munkavégzés helye

Magyarország területe

Szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

Korsós Ágnes
HR referens
9461 Lövő, Kossuth u. 25.
Telefon: 99/534-139