Üzlettámogatási munkatárs - Német nyelvtudással (Szeged)

(Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Üzlettámogatási munkatárs - Német nyelvtudással

Feladatok

Értékesítés támogatóként, egy olyan csapat részévé válhatsz, ami aktívan foglalkozik az ügyfelek ALL-IP migrációjával.

Stratégiailag hozzájárulnak az értékesítési sikerek és az ügyfelek piaci növekedésének biztosításában.

Feladatok:

  • Helyi és németországi  értékesítési csapatok támogatása a különböző üzleti megoldások során
  • Nagyobb volumenű szerződések megkötése kapcsán nyújtott támogatás
  • Ügyfélkérések kezelése telefonon és emailen keresztül
  • Hálózati szolgáltatások telefonos ajánlása meglévő ügyfélkörben

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív NÉMET nyelvtudás, a középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Tapasztalat üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Erős ügyfélorientált szemléletmód
  • Magabiztos kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • MS Office magabiztos használata

Szeged