Üzletvezető -Telekommunikációs üzlet (Balatonboglár)

Üzletvezető

(Telekommunikációs üzlet)

Feladatok

  • több fős csapat közvetlen irányítása, munka megszervezése
  • stratégiai célok elosztása és azok elérésében való aktív részvétel,
  • folyamatos fejlődés elérése a csapaton belül,
  • változások kezelés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rendszeres napi, heti illetve havi megbeszéléseket tart az üzletben a hatékonyság növelése érdekében
  • tapasztalatok és ismeretek aktív megosztása a csapaton belül, az üzlet teljesítményének maximalizálása a kiemelkedő ügyfélélmény biztosítása érdekében.
  • a vevői elégedettség folyamatos növelésének a biztosítása, ellenőrzése

Elvárások

  • proaktivitás
  • nagy munkabírás
  • a targetek folyamatos elérése, nyomon követése
  • kiváló konfliktuskezelés
  • kiváló együttműködés a kft vezetésével, visszajelzések, előremutató javaslattételek

Amit kínálunk

  • versenyképes kompenzációs csomagot, (alapbér, üzletvezetői mozgóbér)
  • teljesítménnyel arányos bonusz programot ( havi egyéni értékesítési bonusz, havi boltszintű target bonusz, hosszú távú (éves) target bonusz)
  • kulcspozíciót az értékesítésben
  • vezetői képzést
  • hosszú távú egzisztenciát,
  • utazáshoz gépkocsi támogatást
  • olyan munkahelyet, ahol az ember értéket teremthet.

Munkavégzés helye

Ahonnan a jelentkezőkt várjuk:

  • Dunaújváros
  • Székesfehérvár
  • Siófok
  • Keszthely
  • Balatonboglár
  • Tapolca

Kérem, hogy a jelentkező készítsen részletes pályázatot, amiben bemutatja:

  • részletes céljait a betöltendő pozícióval kapcsolatban
  • vezetői potenciálját
  • milyen erőfeszítéseket tud tenni a célok elérése érdekében
  • üzletszervezési gyakorlatát
  • csapatépítési technikáit
Balatonboglár