Vadgazdálkodási ágazatvezető (Bóly)

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk Vadgazdálkodási ágazatvezetőt.

Vadgazdálkodási ágazatvezető

Feladatok

- A vadgazdálkodási üzemterv elkészítése, éves vadgazdálkodási tervek, vadlétszám becslés, éves vadgazdálkodási jelentések határidőben történő elkészítése, a vadászati hatósághoz történő benyújtása,
- Bér és létszámgazdálkodás elemzése,
- A vadgazdálkodási ágazat üzemi és pénzügyi tervének az elkészítése,
- A munkavállalók munkájának szervezése és ellenőrzése,
- Vadászati ágazat gazdaságos működésének fenntartása és az ágazathoz tartozó birtokról való gondoskodás,
- A vadászati, illetve valamennyi a vadászattal kapcsolatban álló hatóság felé történő kapcsolattartás és határidőn belüli adatszolgáltatás,
- Vadkárbecslés, vadkárokkal kapcsolatos ügyintézés,
- A vadgazdálkodás és vadtenyésztés szervezése,
- A vadászatszervezés és ezzel kapcsolatos ügyintézések (vadászati irodákkal, vadászvendégekkel való kapcsolattartás, kapcsolódó iratok beszerzése, trófea  kiszállítása stb.),
- Éves tervek készítése a vadászati hatóság felé,
- Az ágazat tevékenységéhez szükséges eszközök beszerzéséről, készletek nyilvántartásáról való gondoskodás.

Követelmények

- Felsőfokú szakmai végzettség (Vadgazda mérnök Msc, vagy Erdőmérnök Msc),
- Minimum 7 éves szakmai gyakorlat
- Angol / német közepes szintű nyelvtudás
- Erős gazdasági szemlélet
Előny:
- Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes javadalmazás
- Céges laptop, autó, telefon
- Kedvezményes szolgálati lakhatás

Munkavégzés helye

Bóly

Bóly