Vágó-, csiszoló munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Vágó-, csiszoló munkatárs

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk Vágó-, csiszoló munkatársat.

Feladatok

  • Üvegszálas katonai eszközök darabolása, gépi csiszolása, rendszerezése
  • Minőségileg nem megfelelő anyagok selejtezése
  • Könnyebb anyagmozgatási feladatok (max. 20 kg)

Elvárások

  • Automatizált gépsor napi szintű használata
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óra között
  • Pénteken 06:00-14:30 óra között

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend szabad hétvégékkel
  • Teljeskörű munkavédelmi felszerelés
  • Igényes környezet

Előnyök

  • Közeli lakhely előny
  • Releváns tapasztalat daraboló, csiszoló feladatokban

  • Próbaidő után elérhető jelenléti bónusz bruttó 28 560 Ft / hó.

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest