Vállalati ügyfélszolgálati kapcsolattartó angol és holland nyelven (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Kiválóan beszélsz több nyelven is? Olyan lehetőséget keresel ahol hasznosíthatod a tudásod egy szuper környezetben? Akkor téged keresünk!

Multinacionális hátterű préselt alumíniumkerekek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk több nyelven beszélő ügyfélszolgálati vállalati kapcsolattartó pozícióba munkatársat.

Vállalati ügyfélszolgálati kapcsolattartó angol és holland nyelven

Feladatok

- Ügyfélszolgálat ellátása minden szempontból
- Ügyfelek tájékoztatása a termékről, a szállítási időkről, technikai kérdésekről angol és holland nyelven.
- Rendelésfelvétel
- Pontos és hatékony adminisztráció
- Heti jelentések és elemzések támogatása
- Részvétel a megjelenések előkészítésében

Követelmények

- Szakmai írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek angolul és hollandul
- Jó számítógép felhasználói ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Word, Excel, Exchange és PowerPoint)
- A következő készségeid kimagaslóak:
- Kapcsolatépítési készség
- Gyors reagálás
- Kezdeményező készség, kollaboráció
- Kereskedelmi érzék

Amit kínálunk

- Versenyképes alapbér
- Negyedéves, teljesítményalapú bónusz
- Kiemelkedő cafeteria csomag
- Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
- Vállalati egészségbiztosítás csomag
- Munkába járás támogatása
- Kulturális és egészségmegőrző programok

Munkavégzés helye

Székesfehérvár