VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZER SPECIALISTA (Szombathely)

CÉGÜNK AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE KERES ÚJ MUNKATÁRSAT SZOMBATHELYI TELEPHELYÉRE:

VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZER SPECIALISTA

Feladatok

  • A vállalatirányítási rendszer (SL/SDM) konfigurálása a helyi igényeknek megfelelően
  • Üzletági folyamatok leképezése a vállalatirányítási rendszerben
  • Üzletági igények feldolgozása, támogatása
  • Kapcsolódó IT-s projektek menedzselése
  • Hibakeresés, tranzakció analízis

Elvárások

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai diploma) informatikai végzettség vagy vállalatirányítási rendszerek működtetésében szerzett gyakorlat
  • Oracle, PL/SQL ismeretek
  • Jó angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • C#, Java programnyelv ismerete
  • Projekt bevezetésben szerzett gyakorlat
  • Nagy teherbírás
  • Crystal Reports ismerete
  • .Net ASP/MVC programozási ismeretek
  • IBM Cognos ReportNet riportolási ismeretek
  • MS SQL ismeretek

Munkavégzés helye

Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Szombathely