Vámügyintéző (Szigetszentmiklós)

a Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
pályázatot hirdet
az M0 autóút szigetszentmiklósi lehajtójánál lévő központjába

dinamikusan fejlődő vám és EKAER tevékenységéhez

Vámügyintéző

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • teljes körű vámeljárások önálló lebonyolítása,
  • fuvarokmányok elkészítése,
  • nyilvántartások vezetése,
  • INTRASTAT adatszolgáltatás
  • vámszemléken történő közreműködés,
  • igény esetén fizikai jelenlét a vámhivatalban és speditőri irodákban,
  • ügyfelekkel, társosztályokkal és NAV-val történő kommunikáció,

Elvárások:

  • érettségi, valamint vámügyintézői végzettség,
  • vámjogszabályok ismerete,
  • minimum 2 éves naprakész gyakorlati tapasztalat,
  • Régens vámszoftver ismerete,
  • angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • közvámraktár, egyszerűsített vámeljárások ismerete,
  • stressz tűrő képesség, csapatmunkára alkalmas, határozott személyiség,
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság, terhelhetőség,
  • a munka jellegéből adódó kellő rugalmasság,

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások,
  • munkába járás támogatása,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • versenyképes jövedelem,

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 év naprakész szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Szigetszentmiklós