Vámügyintéző (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi kereskedelemhez kapcsolódó vám-, közvetett adó- és logisztikai ügyintézéssel és tanácsadással foglalkozó cégünk budaörsi munkavégzési helyre keres munkatársat az alábbi pozícióban:

Vámügyintéző

Feladatok

  •  normál elektronikus szabadforgalomba helyezés elvégzése

Elvárások

A munka jellegére tekintettel kifejezetten gyorsan dolgozó, erősen terhelhető kollégát keresünk, az alábbi feltételekkel:

  •  pontos, precíz, önálló munkavégzés
  •  megbízhatóság
  •  tanulási készség, fejlődőképesség

Előnyök

  •  vámügyintézői szakmai végzettség
  •  releváns szakmai gyakorlat
  •  vámszoftver, valamint elektronikus vámeljárások ismerete
  •  áruosztályozási ismeretek

Amit kínálunk

  •  megbízható, hosszútávú munkahely
  •  napi szakmai támogatás, rendszeres belső képzések
  •  fejlődési lehetőség
  •  munkabéren kívüli juttatások
  •  családias hangulat
  •  részmunkaidős munkavégzés lehetősége

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük részletes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével 2019. szeptember 15-ig juttassa el.

Budaörs