Vámügyintéző (Pest megye)

Pest megye déli részére keresünk vámügyintéző kollégákat.

Nemzetközi kereskedelemhez kapcsolódó vám-, közvetett adó- és logisztikai ügyintézéssel és tanácsadással foglalkozó nagy múltú középvállalat. Tevékenységünket jellemzően folyamat-outsourcing jelleggel, azaz a megbízó saját, belső vámcsoportjaként, a szükséges szakképzett munkaerő valamint a teljes szakmai háttér és irányítás biztosításával látjuk el.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  •  vámkezelési feladatok, illetve ahhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység végzése
  • számítógépes adatrögzítés
  • nyilvántartások vezetése
  • dokumentumok, okmányok kiállítása, kezelése, irattárazása
  • jelentések, elszámolások készítése
  • egyéb, képzettségének megfelelő feladat ellátása
  • több műszakos munkarend lehetősége

Amit kínálunk:

  • megbízható, hosszútávú munkahely
  • napi szakmai támogatás, rendszeres belső képzések
  • igényes szakmai munka, fejlődési lehetőség
  • munkabéren kívüli juttatások
  • családias hangulat
  • részmunkaidős munkavégzés lehetősége

Amit kérünk:

  • vámügyintéző/logisztikai ügyintéző végzettség vagy folyamatban levő képzés
  • excel kezelésben való jártasság
  • szorgalom, megbízhatóság
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • érdeklődő, tanulni, fejlődni vágyó személyiség
  • problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • vámügyintéző munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye déli része

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük motivációs levelét és szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.