Varnishing specialist engineer/Lakkozási mérnök specialista (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Lakkozási mérnök specialista kollégát veszprémi munkavégzésre.

Varnishing specialist engineer/Lakkozási mérnök specialista

Feladatok

- Lakkozógép beállításával kapcsolatos teendők elvégzése
- Szükséges berendezések meghatározása
- Adagolástechnika megválasztása
- Termékek lakkozásának folyamatszinten történő fejlesztése
- Lakkozó berendezések üzemben tartásának megszervezése

Követelmények

-Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség
-Gyártási területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
-PCB lakkozással kapcsolatosan szerzett tapasztalat
-Középfokú aktív angol nyelvtudás
-Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém