Varrónő (Rakamaz)

Síkesztyű gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Varrónő

Elvárások:

  • Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat,
  • Minőségi igényes munkavégzés,
  • Kézügyesség,
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • Kesztyű varrása és díszítése:,
    • Lasch és lynx speciális gépeken,
    • Gyorsvarró és interlock gépeken,
    • Cipős oszlopos és karos gépeken,

, Megbízóról:,

2011-ben alapított, svéd tulajdonban lévő üzem, mely többségében Svédországba, valamint USA, Japán, Koreai piacra gyárt síkesztyűket

Amit kínálunk:

  • Modern, otthonos környezet, stabil vállalati háttér,
  • Egy műszakos munkavégzés,
  • Munkaidő: 6:45 - 15:30,
  • Utazási költségtérítés a vonatkozó jogszabály szerint történik, igény esetén céges buszt indítunk,
  • Dolgozóink gyermekeinek nyári diákmunkát biztosítunk,
  • Vállalati rendezvények, családi nap, karácsonyi party, csapatépítő főzés,
  • EDENRED étkezési utalvány,
  • Pályakezdők és szakmai tapasztalat nélküli jelentkezőket is várunk,
  • Három hónapos betanulási időt biztosítunk ,
  • , Bérezés:, A betanulási idő alatt a mindenkori minimálbért garantáljuk,
  • A betanulási időt követően teljesítménybéres elszámolást alkalmazunk

Munkavégzés helye:

Rakamaz

Rakamaz