VBA fejlesztő (Budapest)

VBA fejlesztő

Szeretsz Excelben automatizálni? Mindig is érdekelt a számok és a programozás világa? Amennyiben a válasz IGEN, görgess lejjebb a további információkért. Business Lease Kft. egy olyan Holland cég leány vállalata, aki az európai autópiac kulcsszereplője.

Feladatok

  • Aktív részvétel az új MS Excel (VBA) alapú megoldások fejlesztésében, melyek az osztályok igényeinek megfelelően kreatív módon történik
  • Részvétel az Ms Excel alapú fejlesztések integrációjában és kivitelezésében
  • Meglévő szkriptek karbantartása fejlesztése
  • Európán belül rövid utazással egybekötött munkavégzés (alkalmanként)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9-17 óra között heti minimum 20 óra vállalása

Elvárások

  • Informatikus / gazdasági informatikus tanulmányok folytatása
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás (cégen belüli kommunikáció, IT)

Előnyök

  • XML, MS SQL vagy SAP ismeretek
  • Üzleti folyamatok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Valóban releváns tapsztalat szerzés

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest