Végeselem szimuláció, szilárdsági és élettartamszámítás (motor/karosszéria), Járműfejlesztés (Győr)

Karrier az Audinál

Végeselem szimuláció, szilárdsági és élettartamszámítás (motor/karosszéria), Járműfejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

High-Tech munkakörnyezet, prémium termékek- munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • Motor és karosszériaelemek szilárdságtani és élettartam számításainak önálló elvégzése, számítási modell felállítása
  • Csapatával együtt a járműteszt során fellépő igénybevételek alapján a számítandó terhelési esetek meghatározása
  • Végeselem számítások elvégzése, kapott eredmények elemzése
  • Optimalizálási javaslatok kidolgozása és előterjesztése a fejlesztői csapatban az elemzések alapján
  • Szoros együttműködés a tesztelő mérnökökkel
  • Alkalmazott számítási eljárások módszertani továbbfejlesztése
  • Új számítási módszerek iránti igény azonosítása, továbbfejlesztések önálló megvalósítása, irányítása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika vagy ezekkel rokon szakirány
  • Alapos ismeretekkel rendelkezik műszaki mechanika területén
  • Jól ismeri a végeselem számításokat
  • Tapasztalatot szerzett az Msc Nastran / Simulia Abaqus szimulációs szoftverek használatában
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudással rendelkezik
  • Jó a teherbíró képessége
  • Képes felelősségteljes munkavégzésre és csapatban dolgozni

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17801
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9013
Győr