Vegyészmérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó partnerünkhöz pályakezdő és tapasztalt munkatársak jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

Vegyészmérnök

Feladatok

  • A festőüzemi technológiai folyamatok felügyelete;
  • A folyamatmérnökök által rendelkezésre bocsátott információk felülvizsgálata;
  • A szükséges karbantartási folyamatok meghatározása;
  • Veszteségmentes gyártás elősegítése;
  • Új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése;
  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, és javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával; (pl. NANO technológia alkalmazása, festés alacsony hőmérsékleten);
  • Költségcsökkentési lehetőségek felkutatása.

Elvárások

  • Vegyipari felsőfokú végzettség;
  • Felületkezelésben, kataforetikus festésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;

Az ideális pályázó:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Innovatív személyiség

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár régió, Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Székesfehérvár