Vegyianyaggyártó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Vegyianyaggyártó

Leírás

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • technológiai feladatok végrehajtása felügyelet mellett, majd önállóan
  • folyamatirányító rendszerek terepi munkaállomásainak és eszközeinek kezelése és ellenőrzése
  • a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése a GMP előírásoknak megfelelően

Elvárások

  • vegyipari szakmunkás vagy vegyésztechnikus (vagy más ezzel egyenértékű, például vegyészmérnök asszisztens, vegyipari gépésztechnikus, nyomástartóedény gépész stb.) végzettség
  • kémiai alaptechnológiai ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • egy műszakos, továbbá 3, illetve 4 műszakos munkarendben való munkavégzés lehetősége
  • piaci átlagnál magasabb alapbér és cafetéria juttatás: minimum bruttó 420.000 forint műszakpótlékkal, ami a tapasztalat és  a folyamatos négy műszakos munkarend függvényében tovább emelkedhet
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • kollektív élet-, és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • éves egészségügyi szűrőprogram
  • családi napok, egyéb közöségi rendezvények

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Budapest