Vevői és termelési quality mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk az alábbi pozícióba leendő kollégát egy gyártó vállalat részére, Székesfehérvárra:

VEVŐI és TERMELÉSI QUALITY MÉRNÖK / Székesfehérvár

Feladatok

  • Minőségi problémák elemzése, megoldása, dokumentálása adott termelési területen;
  • Vevői reklamációk kezelése angol nyelven;
  • Vevői auditokra való felkészülés, azokon történő részvétel;
  • Minőségügyi mutatószámok nyomonkövetése és fejlesztése;
  • Részvétel új termékbevezetési projektben;
  • Belső auditok koordinálása, jelentések jegyzőkönyvezése, előírt intézkedések megvalósulásának ellenőrzése;
  • Költségcsökkentési javaslatok tétele, esetleg megvalósításának koordinálása.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat, elsősorban vevői quality területen (reklamációkezelés, PPAP)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, mert napi szinten kell használni a vevőkkel
  • Gyártásközi quality tapasztalat még nagy előny

Amit kínálunk

  • Bérezés, juttatások mértékéről telefonon v. e-mailben tudunk értekezni egymással
  • A bejárás teljes támogatása.
  • Felelősségteljes munkakör, ami természetesen kihívással is jár, de a karrierben egy komoly lépcsőfokot jelenthet, hiszen a quality legkeményebb területén kell helytállni - a vevőin.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Tárgy mezőben: Quality mérnök, Székesfehérvár

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár