Vevői kapcsolattartó (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Vevői kapcsolattartó

Feladatok

  • A vevői lehívás információk rendszeres fogadásának biztosítása, feldolgozása, ellenőrzése;
  • Vevői rendelési igények kielégítésének folyamatos felügyelete, probléma esetén helyreállító intézkedések bevezetésének kezdeményezése és felügyelete;
  • Szállítási eltérések esetén folyamatos egyeztetés a vevővel a szállítási tervről és megadott szállítási terv következményeiről a költségek ellenőrzés alatt tartása érdekében;
  • A szállítási tervek folyamatos fejlesztése a gyártástervezés, minőségbiztosítás és termelés bevonásával;
  • Vevői logisztikai reklamációk kezelése, 8D probléma megoldási folyamatok irányítása és kommunikációja a vevők felé;
  • Vevői általános logisztikai követelmények összegyűjtése, ismeretének szinten tartása és a követelmények érvényesítése a logisztikai és általános vállalati folyamatokban;
  • Vevői szállítások koordinálása, szállítási kapacitások tervezése és rendelése a vevői folyamatoknak megfelelően;
  • Vevői projektek támogatása a projektcsapat tagjaként.

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • MS-Office programok ismerete (Excel)

Amit kínálunk

  • Motiváló alapbér + bónuszok
  • Utazási hozzájárulás 100%-os kifizetés
  • Vállalati mobiltelefon, laptop

Előnyök

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom