Vevői kapcsolattartó (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Vevői kapcsolattartó

Feladatok

  • Vevőkkel való kapcsolattartás;
  • Vevői megrendelések feldolgozása;
  • Kiszállítások megszervezése;
  • Speciális szállítási igények ügyintézése;
  • Együttműködés az anyavállalattal, társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór