Vevői kapcsolattartó és megrendelés koordinátor (Komárom-Esztergom megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Skandináv tulajdonban lévő gyártó vállalat számára keresünk leendő kollégát a következő pozícióba:

Vevői kapcsolattartó és megrendelés koordinátor

Feladatok

  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása;
  • Árajánlatok készítése;
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása;
  • Napi kapcsolattartás a gyártástervezéssel, raktárral, sales unitokkal;
  • Szállítási ütemezések készítése, szállítmányok szervezése;
  • Riportok, elemzések készítése;
  • Reklamációkezelésben való közreműködés.

Elvárások

  • Gazdasági, vagy kereskedelmi főiskolai végzettség
  • Ügyfélszolgálati területen eltöltött legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Multinacionális és/vagy építőipari munkakultúra ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Előnyök

  • Környékbeli lakhely (Lábatlan, Nyergesújfalu) v. bejárási hajlandóság (Esztergomból, Komáromból, Tatabányáról, É-Pestről könnyen bejárható távolság)

Az ideális pályázó:

  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Könnyen teremt telefonon is kapcsolatot

Munkavégzés helye

  • Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!