Vevői minőségügyi mérnök (Törökbálint régió) (Törökbálint)

(Törökbálint régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Vevői minőségügyi mérnök (Törökbálint régió)

Feladatok

  • A vevői minőségügyi reklamációk gyökérokainak feltárása, feldolgozása és megoldása;
  • Felkészítés vevői auditra, ISO 9001 rendszer támogatása;
  • Minőségtudatos szemléletmód erősítése;
  • Vevői reklamációkról szóló oktatások;
  • Adatok analizálása;
  • Javítási, megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata;
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé;
  • Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé;
  • Szükség esetén termék válogatás a vevő telephelyén.

Elvárások

  • Egyetemi v. főiskolai szakirányú diploma;
  • ISO 9001 szabványismeret;
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete;
  • Min. 1-2 éves minőségügy területén szerzett tapasztalat gyártó környezetben;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előnyök

  • Belső auditor képesítés.

Amit kínálunk

  • WORK-LIFE BALANCE;
  • Versenyképes juttatási csomag, Cafeteria;
  • Ingyenes tréningek;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok.

Munkavégzés helye

Törökbálint

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Törökbálint