Vevőszolgálati munkatárs / Vevői kapcsolattartó (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk pályázót az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs / Vevői kapcsolattartó

Feladatok

  • Vevői reklamációk azonnali, hatékony kezelése, megoldása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Kiszállítások megszervezése a vevői igényeknek megfelelően;
  • Riportok készítése a vevői elégedettség mérésére vonatkozóan;
  • Szoros kapcsolattartás a logisztikával és a termeléssel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség nagy előny (nem feltétel releváns tapasztalat esetében)
  • Gyártó cégnél szerzett logisztikai / vevői kapcsolattartói tapasztalat
  • Aktív francia, angol és német nyelvtudás (a francia a kritikusabb)

Az ideális pályázó:

  • Határozott, karakán személyiség
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Optimista, nyitott természet

Munkavégzés helye

  • Komárom régió, Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Komárom