Vevőszolgáltati munkatársat keresünk (Budapest)

Vevőszolgáltati munkatársat keresünk

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a szervizekkel, ügyfelekkel és a gyárakkal, illetve a szervizek, partnerek mindennapos műszaki támogatása, a vevőszolgálathoz forduló ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása, igazolások elkészítése, részükre egyedi szervizirodalom rendelés lebonyolítása,
  • Ügyfélreklamációk kezelése, 24h Service ügyintézés és kapcsolattartás,
  • A vevőszolgálati adminisztráció a gyári rendszerek igénybevételével, különös tekintettel a célszerszámokra és diagnosztikai eszközökre,
  • Oktatások, tanfolyamok megszervezése, tananyagok megszerkesztése, szükség szerint fordítása, esetenként oktatások megtartása, dokumentálása,
  • A cég rendezvényein való részvétel, az értékesítési és vevőszolgálati vezetés iránymutatásai alapján,
  • Garancia kérelmek elbírálása, feldolgozása, garanciális elszámolások dokumentálása, rezsiszervizek tevékenységének folyamatos kontrollálása, minősítése, hiányosságok feltárása és a szükséges hiánypótlások vagy korrekciók számonkérése,
  • A gyárból érkező szervizinformációk gyűjtése, feldolgozása, az érintettek részére továbbadása. Esetleges visszahívási akciók teljeskörű lebonyolítása, a javítások megszervezésétől a zárójelentések elkészítéséig,
  • Ajánlatok, tenderanyagok, pályázatok műszaki/vevőszolgálati specifikációjának, dokumentációjának előkészítése, közreműködés azok összeállításában,
  • Új típusok piaci bevezetésének műszaki előkészítése,
  • A jármű átadásra való felkészítésével kapcsolatos műszaki és adminisztratív tevékenységek, jármű részletes bemutatása,
  • Az elektromosság, nagyfeszültség, töltési infrastruktúra kompatibilitás ismerete, képzése által támogatást tudjon adni az elektromos buszra, vonatkozó ügyfél támogatásban, szervizszerződések és karbantartási, javítási kalkulációk elkészítésében.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség, villamosmérnöki végzettség előny,
  • Általános gépjárműtechnikai, jármű villamossági ismeretek,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • Általános gépjárműtechnikai ismeretek,
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság,
  • Jó együttműködő készség és csapatszellem,
  • Kommunikációképes (legalább középfokú) angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Érvényes „B” kategóriájú vezetői engedély.

Előnyök

  • Haszongépjármű (autóbusz) üzemeltetésben, javításban szerzett tapasztalat,
  • C vagy D kategóriájú vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Inspiráló nemzetközi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres szakmai képzések,
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria,
  • Együttműködő csapat,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Leírás

Vevőszolgáltati munkatársat keresünk!

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Budapest