Vezérlőszekrény szerelő (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Védőgázos ipari ívhegesztő robotok-robotrendszerek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vezérlőszekrény szerelő

Elvárások:

Villanyszerelő, vagy villamosipari végzettség, Villamos rajz ismerete, Precíz, igényes munkavégzés, Kreativitás, jó problémamegoldó készség, Képesség önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

Vezérlőszekrény szerelésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

Robotrendszerek vezérlőszekrényeinek villamos szerelése, huzalozása., , Megbízóról:, A cég vevőspecifikus védőgázos ipari ívhegesztő robotok-robotrendszerek gyártásával foglalkozik., Vevői igény szerint tervezzük és építjük a berendezéseket, és az összeszerelés-üzembe helyezés-tesztelés-átadás után gyakorlatilag szinte a világ minden országába szállítjuk azokat., Robotrendszereink a gépgyártás és az ipar minden területén felhasználásra kerülnek., Ezidáig a világban mintegy 4000 berendezésünk működik.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, 13. havi fizetés, OTP Szépkártya (450.000Ft nettó), Óvodai, bölcsődei hozzájárulás, iskolakezdési támogatás, utazási költségtérítés, Kulturált munkakörülmények, Egyműszakos munkarend, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Győr

Győr