Vezető fejlesztő (SAP ABAP) (Budapest)

Főként magyar nagyvállalatoknál, közüzemi partnereknél lévő SAP bevezetésekhez keres ügyfelünk SAP tanácsadókat, projektvezetőt, SAP fejlesztőket és vezető fejlesztőt a legkülönbözőbb projektekre - legyen az munkavállalói vagy alvállalkozói jogviszony!

Íme a részletek ▼▼▼

Vezető fejlesztő (SAP ABAP)

Feladatok

  • SAP fejlesztői csapat vezetése end-to-end rendszerbevezetési projektek keretében
  • Személyre szabott SAP applikációk fejlesztése, konfigurácója és supportja
  • SAP rollout projektekben való részvétel új fejlesztések, tesztesetek implementálása ügyféligények alapján
  • Technikai követelmények ellenőrzése, szakmai felügyelet
  • SAP projektek kapcsán felmerülő ügyféligények hatékony és határozott megoldása, feladatok delegálása a fejlesztők felé, erőforrás-allokáció
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, projektcsapat tagjaival, fejlesztőkkel
  • Státuszriportok, elemzések készítése, projektfolyamat aktuális helyzetének feltérképezése, ezen információk átadása a management / ügyfelek felé

Követelmények

  • Legalább 5-6 év SAP fejlesztői tapasztalat
  • Logisztikai és számviteli modulokhoz kapcsolódó fejlesztésen kívül legalább egy az alább felsorolt modulokhoz kapcsolódó fejlesztési tapasztalat – CRM, IS-U, BW, SRM, HR
  • Az ABAP programozási technika mellett, vagy a SAP front-end (WebDynpro, UI5, Fiori) fejlesztési tapasztalat, vagy az új SAP fejlesztői back-end technológia ismerete (CDS View)
  • Legalább 5 end-to-end SAP bevezetési projektben való aktív részvétel SAP fejlesztőként

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest