Vezető Integrációs és Validációs mérnök (Budapest)

Okos megoldások fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

VEZETŐ INTEGRÁCIÓS ÉS VALIDÁCIÓS MÉRNÖK (IOT TERÜLET)

(14-9582)

pozícióba.

Feladatok

  • Integrációs és validációs tesztek végrehajtása az ügyféligények alapján,
  • Teszt tervek készítése,
  • Műszaki konfigurációk elvégzése,
  • Felmerülő problémák analizálása és dokumentálása,
  • Kapcsolattartás a fejlesztő csapattal,
  • Junior kollégák mentorálása,
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Rendszer integrációban és validációban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszaki végzettség,
  • Tesztelői háttér,
  • Telekommunikációs megoldások ismerete (IP hálózatok, Linux, beágyazott szoftver, szerveroldali szoftver).

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, innovatív terület,
  • Versenyképes bérezés,
  • Biztos, nemzetközi háttér.

Egyéb

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9582”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest