Vezető Projekt Manager (Budapest)

Ingatlanfejlesztő cégcsoport elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

Vezető Projekt Manager

pozícióban,

ingatlanfejlesztési és projektmenedzsment területen,

budapesti székhellyel Magyarországon

Feladatok

  • Kijelölt ingatlanfejlesztési projekt teljes körű összefogása, koordinációja
  • Ingatlan befektetési lehetőségek felkutatása
  • Pályázatok figyelése, pályázatokon való részvétel,
  • Ingatlanok átvilágítása, projektek műszaki, gazdasági elemzése
  • Ingatlan vásárlási döntés meghozatalában való részvétel
  • Eladókkal történő egyeztetések
  • Megbeszélések, egyeztetések, kooperációk vezetése, jegyzőkönyv/emlékeztető összeállítása
  • Az ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó szerződések betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Hatósági egyeztetések, engedélyek beszerzésében való részvétel
  • Kapcsolattartás és műszaki egyeztetés a projekt vevőkörével, bérlőkkel, ügynökségekkel
  • Riport készítés
  • Műszaki átadás-átvételben való részvétel
  • Alá-és fölé rendelt feladatok elvégzése
  • Precíz papíralapú és elektronikus, számítógépes nyilvántartás

Elvárások

  • Építész - közgazdász, mérnök -közgazdász felsőfokú végzettség
  • 2-4 év építőipari beruházások lebonyolításában, megvalósításában, előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Ingatlanfejlesztői és ingatlankezelői tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • MS Project ismeret
  • ArchiCAD, AutoCAD ismeret
  • Precizitás
  • Erős adminisztrációs készség
  • Proaktív, határozott, hatékonyságot szem előtt tartó hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas, csapatjátékos attitűd
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

Angol, német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljesítmény orientált jövedelem
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

XIII. kerület, Budapest

Fényképes önéletrajzát és referenciáit a „jelentkezem az állásra” gombra kattintással küldje el részünkre.

Budapest