Vezető szerelő, projekt vezető (Budapest)

Az Agrometál-Food-Tech Kft

Vezető szerelő, projekt vezető munkatársat

keres

Feladatok:

  • A cég partnereinél, különböző helyszíneken élelmiszeripari gépek és berendezések üzembe helyezésének elvégzése
  • Anyagkiszállítások egyeztetése, ütemezése
  • A szerelőcsapat irányítása, szerelési határidők betartatása
  • Napi munkákról jelentés készítése a központi iroda számára

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Élelmiszeripari gépszerelő, Épületgépész technikus , Műszerész)
  • Épületgépészeti ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság
  • AutoCad ismeret

Előnyök:

  • Gépek helyszíni szerelésében és beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Alapszintű elektromos ismeretek
  • Projekt tervezési ismeretek
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Budapest, (Magyarország)

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.

Budapest