Villamos Energetikai menedzser/ Energetikus (Kecskemét)

Az Univer Product Zrt., Magyarország egyik meghatározó élelmiszeripari vállalata

Villamos Energetikai menedzser/ Energetikus

 munkakörbe azonnali belépéssel munkatársat keres

Feladatok

  • energetikusi feladatok végzése
  • a cég energetikai stratégiájának végrehajtásában való részvétel
  • erősáramú villamos hálózatok KÖF/KIF, transzformátorok felügyelete
  • a biztonságos üzemmenet biztosítása
  • villamosenergia gazdálkodás, kapacitás lekötések
  • vízgazdálkodás, kutak, víztorony felügyelete
  • vízhálózat-, szennyvízkezelő karbantartása, üzemeltetése
  • vízminőség biztosítása
  • energia és víz költségterv készítése
  • fajlagos fogyasztások figyelése
  • új megtakarítási lehetőségek feltárása
  • energiafelhasználások tervezése, elemzése
  • hatóságokkal, idegen vállalkozásokkal történő kapcsolattartás
  • szabadpiaci energiahordózó beszerzések előkészítése

Elvárások

  • minimum erősáramú, villamosipari felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • gyors problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Kecskemét