Villamos fejlesztőmérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK

(14-9140)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártó berendezések tervezése, a villamos kivitelezési munkafolyamatok előkészítése és felügyelete,
  • A meglévő berendezések fejlesztése,
  • Új PLC programok készítése,
  • Dokumentációk és tervek készítése, aktualizálása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Gyártó cégnél szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent,
  • A PLC programozásban / villamos tervezésben (E-plan) szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9140”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu