VILLAMOS KARBANTARTÓ (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Akár azonnali kezdési lehetőséggel keressük leendő villamos karbantartónkat.

Feladataid lesznek

  • Üzemi karbantartási és üzemzavar-elhárítási feladatok önállóan és csapatban
  • Villamos berendezések, egységek karbantartása és javítása
  • A telephelyen üzemelő hulladékégető folyamatos és zavartalan üzemvitelének biztosítása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal

  • Szakirányú villanyszerelői vagy műszerész végzettség

Előnyt jelent

  • Minősített műszerész végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány
  • Villamosipari és érintésvédelmi szakmai tanfolyamokon való részvétel
  • Számítógépes ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit a munkádért cserébe ajánlunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Piacképes jövedelem és vonzó juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés)
  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Egyműszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • 3581 Tiszaújváros TVK Ipartelep

  • Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre küldött fényképes önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével

vagy

  • a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!

Pályázatod befogadási feltétele az adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat kitöltése, mely honlapunkról letölthető (www.ecomissiokft.hu/cégismertető/állásajánlatok), vagy személyesen, a Titkárságon kérhető.

Tiszaújváros