Villamos karbantartó mérnök (Külföldi utazással) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk az alábbi pozícióba mérnököket egy high-technológiájú gyártó vállalathoz, az alábbi pozícióba:

Villamos karbantartó mérnök (Külföldi utazással)

Feladatok

  • Gépátvétel a gyártótól;
  • Gépek telepítésének koordinálása;
  • Géphibák azonosítása és javíttatása, gyártóval való folyamatos egyeztetés;
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése és a termékminőség javítása érdekében;
  • A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés);
  • Változtatások / fejlesztések bevezetése, ezek dokumentálása;
  • Karbantartási program napi ellenőrzése a dedikált terület állásidőinek kivizsgálása céljából;
  • Termelési eredmények napi felkövetése;
  • Karbantartók oktatása;
  • NPI, transfer, CIP projektekben történő aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség);
  • Releváns 2-3 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • High-Tech gyártó környezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzések;
  • Karrier lehetőség.

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat;
  • Kamerás rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Programozási érdeklődés (C#, beckhoff PLC, NI vision builder);
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Tárgy mezőben: Folyamatmérnök, Székesfehérvár

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Székesfehérvár