Villamos projektmérnök (Bács-Kiskun megye)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK

(14-9155)

pozícióba.

Feladatok

  • A villamos fejlesztési projektek szervezése és irányítása,
  • Részvétel a beruházások és a műszaki fejlesztések megszevezésében és végrehajtásában,
  • Fejlesztési tevékenységek tervezése és iránytása,
  • Rendszeres jelentések készítése a vezetőség felé.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Fejér megye és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9155”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu