Villamos tervezőmérnök (Veszprém megye)

Egyedi célgépek tervezésével és automatizálási megoldások nyújtásával foglalkozó veszprém megyei partnerünk keres PLC programozót csapatába.

Villamos tervezőmérnök

Feladatok

  • Automatizált gépek, egyedi berendezések elektromos tervezése E-Plan szoftver segítségével
  • Műszaki rajzok és dokumentációk naprakészen tartása
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és átültetése a gyakorlatba
  • Szoros kapcsolattartás a műszerészekkel
  • Projektek függvényében időszakosan belföldi és külföldi kiküldetés

Elvárások

  • Műszaki szakirányú végzettség (elektronikai technikus, villamosmérnök, mechatronikai mérnök) / Preferáltan szakirányú szakközépiskolai végzettség elektromos tervezői tapasztalattal
  • Minimum 2-3 év elektromos tervezői tapasztalat
  • E-Plan tervező szoftverismeret
  • Műszaki szakirányú végzettség (elektronikai technikus, villamosmérnök, mechatronikai mérnök) Nem ragaszkodunk az egyetemi végzettséghez! Preferáljuk a nem gimnáziumi, hanem szakirányú szakközépiskolai végzettséget elektromos tervezői tapasztalattal karöltve.
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amire számíthatsz

  • SZÉP kártya belépés 1. napjától
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás és sportkártya
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, csapatépítők és modern munkakörnyezetet

Munkavégzés helye

Veszprém Megye