Villamosmérnök (Budapest)

Budapest

Műanyag újrahasznosító gépek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Technikusi végzettség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Siemens vezérlési ismeretek

Feladatok:

  • Elektromos vezérlőegységek építése dokumentációk alapján, esetenként külföldi üzembe helyezések

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Egyedi gyártással kapcsolatos magas színvonalú tapasztalat szerzés,
  • Utazási költség támogatást, cafetéria.

Budapest