Villamosmérnök (Győr-Moson-Sopron megye)

Több, mint 2000 főt foglalkoztató autóipari partnerünk keres új kollégát Villamosmérnöki pozícióba.

Villamosmérnök

Feladatok

  • Új gyártóeszközök átvételében és üzembe helyezésében való közreműködés
  • Gyártóberendezések karbantartásának támogatása villamos oldalról
  • A gyártás során felmerülő elektronikus jellegű problémák elemzése, hibaelhárítása, javítása
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
  • Részvétel új termékek bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban és minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások

  • Villamosmérnök BSc vagy MSc diploma
  • 1-2 éves PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Német nyelvismeret
  • Gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

Vas Megye, Győr-Moson-Sopron Megye