Villamosmérnök (Budapest)

Gyengeáramú adatáviteli vezetékek és speciális kábelek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk budapesti gyárába keresünk Villamosmérnököt, gyártás- és minőségbiztosítási területre minőségbiztosítás súlyponttal.

Villamosmérnök

Feladatok

- Adatátviteli kábelek mechanikai, geometriai és nagyfrekvenciás vizsgálatainak elvégzése,
koordinálása.
- Méréstechnikai, vizsgálati, mérési módszerek kialakítása.
-Szabványok ismerete, alkalmazása, változások követése.
- Mérőeszköz beszerzések, karbantartások intézése.
- Mérőműszerek nyilvántartása, érvényességük biztosítása.
- Kapcsolattartás külső auditorokkal, auditok lebonyolítása.
- Minőségügyi problémák kivizsgálásában/elemzésében való részvétel.
- Beszállítói- és vevői reklamációk kezelésében való közreműködés.

Követelmények

- Villamosmérnök vagy villamos üzemmérnök végzettség.
- Aktív, kommunikációképes angolnyelv-ismeret szóban és írásban.
- Érdeklődő, aktív, a megkezdett ügyeket befejező, folyamatos fejlesztésre nyitott, önálló, jól kommunikál a vállalat minden szintjén.
-Min. 5 éves gyártásban szerzett szakmai tapasztalat.

Előny:
- Elektronikai termékek vagy kábelek gyártásában szerzett tapasztalat.
- Híradástechnikai szakirányú végzettség vagy gyakorlat.

Amit kínálunk

- Budapest XI. kerületi, könnyen megközelíthető munkahely,
- fővárosi versenyképes fizetés: 13. havi fizetés, célprémium, cafeteria
- a meghatározott feladatkörben önálló, akár kreatív munka,
- humánus vezetés, lendületes, jól együttműködő csapat
- munka, magánélet egyensúly
- stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest