Villamosmérnök (Budapest)

KÖZPONTI KÖZIGAZGATÁSI SZERV PÁLYÁZATOT HIRDET:

Villamosmérnöki

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Pályázati feltételek:

Villamosmérnöki, (BSc/MSc) végzettség, (kisfeszültségű és középfeszültségű rendszerek tervezése, üzemeltetése), létesítménymérnöki vagy létesítmény fenntartó szakmérnöki végzettség, illetőleg épületautomatikai ismeretek előnyt jelentenek.

Minimum feltétel: Pályakezdő vagy legalább 1-2 év munkatapasztalat, egy nyelvből alap-/középfokú, komplex típusú nyelvvizsga, elkötelezettség, sokoldalúság, munkabírás, nyitottság új kihívásokra és tanulásra, kifogástalan egészségi és pszichés állapot, magyar állampolgárság, büntetlen előélet.

(BSc végzettség esetén a továbbtanulás lehetőségét biztosítjuk.)

Amit kínálunk

Teljes munkaidős állás, hosszú távú perspektívát jelentő, tervezhető életpálya, versenyképes kezdő fizetés, előnyös szociális juttatások (cafeteria, albérleti hozzájárulás, munkáltatói kölcsön, sportolási lehetőségek), szakmai továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal, elektronikus úton a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

A pályázatok elbírálásának módja:

A pályázatok közül az előírt feltételekkel rendelkező jelöltek kerülnek behívásra és személyes elbeszélgetésre.

Budapest