Villamosmérnök (Győr)

Épületgépészeti tervezéssel, karbantartással, épületautomatika kivitelezéssel foglalkozó vállalkozás megnövekedett piaci igényei kiszolgálására keresi alábbi pozícióba leendő munkatársát

Villamosmérnököt

Épületvillamossági (erős- ill. gyengeáramú) és szabályozástechnikai (tervezési/projektvezetési) munkákra Belépés: azonnal, győri munkavégzéssel

Feladatok:

  • ajánlatok műszaki előkészítésében közreműködés
  • megnyert projektek lebonyolításában aktív részvétel, ill. akár önálló projekt vezetés
  • építési kooperációkon való részvétel
  • projektek költségeinek felügyelete
  • vezérlési sémarajzok készítése
  • több pólusú villamos elosztószekrény tervek készítése kábellistával, alkatrészjegyzékkel együtt

Elvárások:

  • 1 - 2 éves szakmai gyakorlat, de lehet pályakezdő is
  • CAD/AUTOCAD ismeret és gyakorlat
  • EPLAN tervezőszoftver ismerete előny
  • legalább alapfokú német nyelvtudás, és ezen felül angol nyelvismeret előny
  • team-munka készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, cafeteria
  • személyre szabott szakmai fejlődési lehetőség
  • modern épülettechnikai megoldások megismerése
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi légkör egy fiatal csapatban

Jelentkezését kizárólag az alábbi email-címen, részletes szakmai önéletrajz mellékelésével várjuk.

Győr