Villamosmérnök (Budapest)

Ipari elektronikai eszközök forgalmazásával foglalkozó, vezeték nélküli megoldásokat kínáló kereskedő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök

Elvárások:

  • Főiskolai villamosmérnöki végzettség vagy informatikai mérnök végzettség,
  • Angol szövegértés, fordítás, beszéd középfokon, Informatikai ismeret, gyakorlat,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • Kereskedelmi jó kommunikációs készség,
  • Írásban jó kifejezőkészség és a magyar helyesírás ismerete,
  • További elvárás a kulturált megjelenés és jó modor

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A cég által képviselt és forgalmazott külföldi gyártók termékeinek alkalmazástechnikai szinten történő megismerése.,
  • A felhasználók ellátása műszaki információval, terméktámogatás, tanácsadás, továbbá a kft. weboldalainak feltöltése műszaki tartalommal (szöveg, kép)

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszútávú munkahely,
  • Jó munkahelyi légkör és környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: bp255@worklife.hu

Budapest