Villamosmérnök (Dunaújváros)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

Villamosmérnök

(HF 12-8250)

pozícióba.

Feladatok

  • A villamos fejlesztési feladatok szervezése és irányítása,
  • A QCS és DCS rendszerek fejlesztése,
  • Termelési folyamat biztosítása műszaki oldalról,
  • Aktív részvétel a beruházások megszervezésében és végrehajtásában,
  • A műszaki fejlesztések szakmai előkészítésében és lebonyolításában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (automatizálási szakirány előny),
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • PLC programozási ismeretek (SIEMENS S7, PCS7 tapasztalat előny),
  • Alapvető CAD ismeretek.
  • Tapasztalt és pályakezdő jelölteket is várunk.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem mellett kiemelkedő cafeteria és bónusz,

Egyéb

A munkavégzés helye: Dunaújváros.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8250”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Dunaújváros