Villamosmérnök (Dunaújváros) (Dunaújváros)

Dunaújvárosi munkavégzésre új kollégát keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre keres Villamosmérnök munkatársat.

Az Exact Systems cégcsoport, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoport Fejér megyei munkavégzésre, munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Felmerülő géphibák kezelése
  • Termelőgépek karbantartása, új gépek üzembe helyezése
  • PLC programozás
  • Karbantartási tevékenység ütemezése, tervezése
  • Karbantartási dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás a külföldi gépgyártókkal, termelési folyamatokkal
  • Gyártósorok áttelepítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség, illetve néhány év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés csomag (alapbér, cafeteria, utazási és/vagy lakhatási, illetve étkezési támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati háttér
  • Igazán családias munkakörnyezet
  • Kiszámítható, fix iroda időben történő munkavégzés

Dunaújváros