Villamosmérnök Értékesítő (Budapest)

Energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában vezető szerepet betöltő ügyfelünk keresi Villamosmérnök értékesítő pozícióba új munkavállalóját Dél-magyarországi lokációval.

Villamosmérnök Értékesítő

Feladatok

- Az új kolléga feladata az értékesítési csapat tagjaként a vállalat termékek és megoldások műszaki megismerése és értékesítése
- Az ideális villamosmérnök értékesítő a jó üzleti kapcsolatok kiépítése mellett képes ügyfél-igényeket generálni a piacon
- Képes kialakítani a megfelelő értékesítési stratégiát
- Hosszútávon az üzlet fejlesztésében is aktív szerepet vállal
- Kereskedelmi partnereket és szerződéseket kezel
- Részt vesz pro-aktív ügyfél akvirálásban, cross-sellingben, projektek felderítésében
- Adminisztratív teendőket lát el

Követelmények

- Villamosmérnök végzettség, de még nem végzett hallgatók jelentkezését is várjuk!
- Informatikai tudás és érdeklődés
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Utazási hajlandóság az országon belül (Nyugat-Magyarország)
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Proaktivitás
- Szakmai és műszaki hitelesség

Előny:

- Legalább 8-10 éves szakirányú, értékesítői munkatapasztalat
- Szakmai tapasztalat, piaci ismeret és/vagy élő kapcsolatrendszer Dél-Magyarországon

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Motiváló, szakmailag felkészült és támogató csapat
- Stabil, nemzetközi vállalat
- Felelősségteljes feladatkör
- Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest