Villanyszerelő (Budapest)

A Solarpro Energy Hungary Zrt. az angol tulajdonú Solarpro Holding Plc. cégcsoport tagja. Magyarországon ipari méretű napelemparkok kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozunk. Jelenleg a Magyarországon megvalósult és magvalósuló Napelem park projektjeinkhez keresünk

Villanyszerelő

új munkatársakat

Feladatok:

  • A Napelem parkok üzemeltetési feladatainak ellátása, ütemezett karbantartások elvégzése
  • Egyeztetés az üzemelést monitorozó kollégákkal, általuk detektált hibák elhárítása
  • Kapcsolattartás a helyi áramszolgáltatóval és a parkok tulajaival
  • Jelentések készítése a napelemparkok állapotáról, a karbantartás folyamatáról

Elvárások:

  • Elsősorban villanyszerelői végzettség
  • Legalább 2+ év erősáramú kivitelezési projektekben való részvétel
  • Mobilitás elsősorban a Magyarországon belül megépülő projekt helyszíneinkre
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az MS Office ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Agilis, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság országosan, a projektektől függően

Az értékelésben további előnyt jelent:

  • KÖF készülékek kapcsolási jogosultság
  • Érintésvédelmi, villámvédelmi felülvizsgálati jogosultság
  • Napelempark építésben üzemeltetésében szerezett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Bolgár nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Iparágat meghatározó szintű PV projektekben való részvétel
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi előrelépési lehetőség

Egyéb juttatások:

  • Mobiltelefon
  • Céges autó

Budapest