Villanyszerelő (Budapest)

Budapest

Gyermekkórház megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Elvárások:

Szakiskola/szakmunkás képző - villanyszerelő végzettség, 1-2 év épület karbantartás területen szerzett tapasztalat és gyakorlat, Önálló munkavégzés, Igényesség önmagára és munkájára, Rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

Fekvő- vagy járóbeteg ellátást biztosító intézménynél szerzett gyakorlat, Műszaki affinitás, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Kórház berendezéseinek és gépeinek karbantartása és ellenőrzése, Eseti hibák elhárítása, A kórházban működő berendezések napi ellenőrzése, Kisebb hibák javítása, Kis és nagy hálózatok javítása, Megelőző karbantartási feladatok elvégzése, Ügyelet ellátása. (próbaidőt követően), , Megbízóról:, A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház, Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 120.000 gyermek keresi fel, Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig, Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat

Amit kínálunk:

Biztos háttérrel rendelkező munkahelyet, Kedvezményes napi meleg étkezés, Munkaruha, Alapjövedelmen kívüli juttatás - cafetéria, Kedvezményes üdülési lehetőség, Közösségi programok támogatása, Igény szerint nővérszálló biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest